TR

EN

DE

RU

IT

FR

FA

CN

AR
İpek Bilgisayar Markasıdır.

Otobüs Bileti ve Uçak Bileti Alt Yapı Sağlayıcısı

ipektr.com Türkiye’ nin en büyük -başta ulaşım hizmetleri biletleri tedariki olmak üzere- bilet satış ve dağıtım organizasyonudur. Uzun yıllardır beraber çalıştığı, Türkiye’ nin sayılı Şehirler Arası Otobüs firmalarının biletlerinin elektronik ortamda işlenmesini sağlamaktadır.

Türkiye coğrafyasının tamamında faaliyet gösteren otobüs firmalarının biletlerini satılabilmektedir.

İpektr.com, faaliyet kapsamına Şehirlerarası otobüs firmalarının biletlerinin yanında diğer ulaşım sektörlerinin biletlerini de ilave ederek, bu konuda çağın getirdiği tüm avantajları hem yolculara hem de üye firmalara ulaştırmak için çaba sarf etmektedir.

Türkiye'nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu ipektr.com, yurtiçi ve yurtdışında her türlü ulaşım hizmetleri (şehiriçi toplu taşıma, şehirlerarası ve uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu) konularında faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir.

İpektr.com, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalışmalar içindedir. İpektr.com bir altyapı sağlayıcısıdır. Seyahat firmaları yada internet web siteleri ipektr.com altyapısını kullanarak online bilet satış rezervasyon işlemlerini müşterilerine yaptırabilirler.
İpektr.com, sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için çalışmaya devam edecektir.

Ipek Travel Solutios (Ipektr), Türkiye, Irak, Gürcistan,Suriye,Suudi Arabistan, Yemen,Yunanistan,Almanya,Tacikistan gibi bir çok ülkede seyahat çözümleri sunmaktadır.
Online Otobüs Bileti Firmalarının Web Siteleri
Biletall